ZOSTAŃ MISTRZEM FACEBOOKA

Naucz się skutecznie działać na Facebooku by budować biznes MLM w tempie ekspresowym i zautomatyzuj swój biznes online by działał 365 dni/24h. Zyskaj wolność!

DLACZEGO WŁAŚNIE TEN KURS CI POMOŻE

Ten 12 godzinny kurs został zaprojektowany tak, by nauczyć Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o budowaniu biznesu Network Marketingu na Facebooku. Nauczysz się jak skutecznie wykorzystać Facebooka do biznesu i jak zautomatyzować biznes MLM by pracował dla Ciebie 365 dni/24h

green

Zaoszczędzisz czas

Pokazuję same konkrety odnośnie działania na Facebooku i podaję krok po kroku strategie do zastosowania natychmiast ! Otrzymasz tylko najważniejsze informacje! A co najważniejsze – zautomatyzujesz swój biznes MLM !

green

Otrzymasz konkretny plan działania

Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym podczas kursu będziesz mogła zrealizować wszelkie cele, jakie przed sobą postawisz. Nauczysz się planować priorytety w biznesie online i zarządzać sobą w czasie! Ustalisz swój konkretny plan gry .

green

Zaczniesz w końcu zarabiać online !

System, który Ci pokażę, stosuję na co dzień i jest moją machiną działającą 365 dni/24h. Pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć taki system, byś mógł zarabiać więcej, poświęcając mniej czasu  na “siedzenie na Facebooku” . Skupisz się na najważniejszych działaniach produkujących pieniądze.

green

Osiągniesz cele szybciej!

Kurs stworzyłam po to, by ułatwić pracę każdego Networkera, pracującego na Facebooku. Odkrywam przed Tobą najlepsze narzędzia, które ułatwiają Ci pracę online i przyciągną klientów, nawet wtedy gdy śpisz lub podróżujesz !

green

Będziesz działać strategicznie

Trafisz do klientów, którzy z chęcią kupią to co masz w ofercie, to znaczy, że nie będziesz musiał ich do niczego przekonywać. Nie będziesz musiał być nachalnym sprzedawcą, którego wszyscy unikają i ignorują. 

green

Będziesz miał przewagę nad konkurencją

Wiedzę, jaką ode mnie otrzymasz, nie ma 95% Twojej konkurencji ! Przedstawię Ci najlepsze metody, o których wiele osób nie ma pojęcia ! A najlepsze jest to, że ten system, będziesz mógł wykorzystać w każdym innym biznesie online !

Zobacz krótkie video:

Jak mieć więcej czasu i lepsze efekty, budując biznes Network Marketingu, przez Facebooka?

Zawartość kursu została opracowana tak, aby maksymalnie skrócić czas poświęcony na budowanie biznesu Network Marketingu, wykorzystując Facebooka i narzędzi ułatwiających pracę online.

Co zrobić, żeby Twój biznes kręcił się bez Twojego udziału?
Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? 

Czy dałoby się zrobić tak, żeby biznes MLM działał niezależnie od tego, czy Ty pracujesz, śpisz czy aktualnie podróżujesz ?

Czy nie chciałbyś oszczędzić czasu na szukaniu klientów i rozmawianiu z ludźmi na Facebooku, by móc spędzać czas na to co lubisz robić ? 

Czy nie chciałbyś zaplanować strategicznie biznesu i działania, zamiast zastanawiać się gdzie popełniasz błąd i wciąż nie mieć efektów ?

Czy ciągły brak efektów, nie odbiera Ci czasem trochę radości z rozwijania Twojego biznesu Network Marketingu?

Może powinieneś się skupić na inny działaniach ?

Ważniejszych aktywnościach, które skutecznie będą pomnażać Twoje dochody ? Nawet, jeśli będziesz poświęcał o połowę, mniej czasu ….

Lecz jak to zrobić, gdy biznes Network Marketingu to biznes relacji i każdemu klientowi trzeba poświęcić czas ?

 Czy jest to w ogóle możliwe, żeby automatyzować ten biznes ? 

Możliwe, że żyjesz nadzieją, że jak tylko zbudujesz duży zespół , to wszystko się jakoś ułoży i wreszcie będziesz miał więcej czasu ( i pieniędzy) na spełnianie marzeń …

Zastanawiałeś się kiedy to nastąpi ? Ile czasu jeszcze będziesz musiał spędzić na Facebooku, by zbudować swój wymarzony zespół ?

 Ile jeszcze rozmów przeprowadzisz, zanim znajdziesz „tych konkretnych ludzi” ?

Jak zacząć działać na Facebooku krok po kroku & jak zautomatyzować biznes 365/24h

Dla początkujących i średniozaawansowanych

Gdzie szukać ludzi (odkryjesz pełen potencjał Facebooka!)

Mnóstwo strategii szukania klientów i partnerów

Jak rozmawiać na Messenger z obcymi ludźmi, i jakie strategie nawiązywania relacji, użyć

Mnóstwo konkretnych skryptów

Jak ustalić avatar klienta, czyli kim jest Twój klient i kim jest Twój partner biznesowy

Znajdywanie dokładnie grupy docelowej

Poznasz mój Sekret #1 na rekrutację na Facebooku

Co takiego robię, że mam efekty

Moduły kursu

Sprawdź co znajdziesz w kursie. Kliknij, by rozwinąć

Przywitanie oraz co znajdziesz w kursie Mistrz Facebooka 

Dlaczego właśnie na Facebooku powinieneś budować swój biznes

Facebook podstawy, funkcje oraz prawidłowe ustawienie Profilu osobistego

Jak prowadzić profil na Facebooku by zbudować dobrą relację z odbiorcami

Jak dokładnie określić swoją grupę docelową: klient i partner biznesowy

10 strategii gdzie szukać ludzi do Twojego biznesu

5 prostych strategii, które gwarantują nowe kontakty i przyśpieszenie rozwoju biznesu

Jak wygląda praca na Facebooku na co dzień. Ustal swój plan gry.

Nieskończone możliwości Fanpage. Krok po kroku zbuduj swoją markę online

Załóż Fanpage krok po kroku

Automatyzacja publikacji postów na 6 miesięcy do przodu

Jak zbudować Grupę na Facebooku i jak stworzyć społeczność, która będzie potrzebowała moich produktów

Jak skutecznie rozmawiać na Facebooku

Odkryj 21 prostych strategii, nawiązywania relacji na Facebooku

Jak powinien wyglądać schemat rozmowy. Najważniejsze zasady

Jak ja to robię, że mam efekty

Krok po kroku, jak używać tego narzędzia i do czego służy, oraz jak może przyśpieszyć rozwój Twojego biznesu online

Krok po kroku, jak stworzyć reklamę na Facebooku

Jakich błędów nie popełniać. Bądź świadomy

Na czym polega stworzenie Automatu ? Jak to właściwie działa ? Wprowadzenie do automatyzacji biznesu i jak wykorzystać to w Network Marketingu

Stwórz Free Lead Magnet, czyli prezent dla klienta

Krok po kroku, stwórz stronę Landing Page za FREE (3 strony zapisu)

Zbuduj swoją listę mailingową i zautomatyzuj swój biznes

Stwórz automatyczny Follow up do potencjalnych klientów i partnerów

Dlaczego powinieneś używać Chat bota- wprowadzenie

Dlaczego warto wykorzystać ich popularność właśnie teraz, zwłaszcza w MLM

Jak zaprogramować automatyczne odpowiedzi i podstawy “sztucznej inteligencji”

Jak ustawić reklamy na Facebooku przekierowujące do Messengera

Ustaw Chatbota krok po krok & strategie użycia na co dzień

Automatyzacja kompletna, czyli połącz wszystko razem i uruchom system

Jak zautomatyzować proces pozyskiwania klientów online przez integracje z przedstawionymi programami w kursie

Pobierz konkretne zeszyty ćwiczeń, przewodniki, checklisty i linki z narzędziami.

1
godzin nagrań
1
lekcji
1
plików do pobrania
1
narzędzi online

Mam dla Ciebie rozwiązanie.
Jeśli chcesz przyśpieszyć proces budowania swojego zespołu i zwiększyć swoje dochody, to system który Ci zaproponuje, będzie dla Ciebie idealny.

Bez względu na to, czy już masz zespół czy dopiero planujesz zbudować swój zespół lub jesteś w trakcie budowania i masz marne efekty, ta wiedza którą się z Tobą podzielę, będzie dla Ciebie bardzo pomocna. 

Dlaczego ? 

Ponieważ przedstawię Ci mój system automatyzacji biznesu Network Marketingu. Krok po kroku, dla początkujących i dla średnio zaawansowanych. Ustawisz swoją machinę, która będzie ściągać dla Ciebie konkretnych klientów przez 365 dni/24h.

Kurs składa się z dwóch części: pierwsza to wyjaśnienie podstawowych działań i zasad budowania biznesu Network Marketingu na Facebooku dla początkujących, a druga część to wejście na drugi level, czyli zautomatyzowanie tych wszystkich działań w taki sposób, by spędzać minimum czasu na poszukiwanie klientów i partnerów.

Po kursie, skupisz się na tym, by zbudować system, które spowoduje, że klienci zaczną się ustawiać przed Twoimi drzwiami, gotowi, by skorzystać z tego, co masz do zaoferowania.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że trafisz do klientów, którzy z chęcią kupią to co masz w ofercie, to znaczy, że nie będziesz musiał ich do niczego przekonywać. Nie będziesz musiał być nachalnym sprzedawcą, którego wszyscy unikają i ignorują. Wystarczy, że dobrze to zaprezentujesz, za pomocą narzędzi, które Ci pokaże w tym kursie.
Skoncentrujesz się na tym, co jest naprawdę ważne. Zaczniesz budować swój biznes w taki sposób, żeby krok po kroku zaczął on działać bez Twojego udziału. Wreszcie będziesz miał więcej czasu na podróże i spełnianie marzeń.

To wszystko jest możliwe, choć teraz pewnie nie dowierzasz….

Dlaczego?

Dzięki możliwościom automatyzacji jakie daje internet i dostępnych w nim narzędzi, które ułatwiają pracę, internetowym przedsiębiorcom.
To dzięki temu narzędziu, możesz prowadzić swoją firmę na autopilocie- globalnie. Możesz tak ustawić system, aby zdobywał dla Ciebie nowych klientów , którzy będą gotowi na kupowanie od Ciebie Twoich produktów lub dołączenie do Twojego zespołu.

Co więcej, narzędzia, które przedstawię Ci, dostępne w internecie są bezpłatne. I korzystając z wersji darmowej, tych narzędzi, możesz ustawić świetnie prosperujący, dochodowy biznes. W ten sposób zbudujesz mocny dochód pasywny, który da Ci zabezpieczenie na przyszłość.

Jak więc to zrobić

Pokazuję to krok po kroku w kursie, który dla Ciebie zaprojektowałam i przygotowałam mój autorski system. W kursie w którym dzielę się własnym doświadczeniem i przetestowanym systemem automatyzacji. Otrzymasz ode mnie konkretne rozwiązania, które możesz zastosować natychmiast w swoim biznesie.
Przedstawiam Ci narzędzia, które od razu możesz zastosować do budowania Twojego automatycznego biznesu, nawet jeśli nie masz doświadczenia, a technologia nie jest Twoją najmocniejszą stroną.
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że system którego Cię nauczę, możesz zastosować w każdym innym biznesie online. Więc jak już ustawisz jeden system i jeden biznes, to będziesz mógł rozwijać kolejny, stawiając go na fundamentach takiej samej strategii, automatyzacji. Więc ta wiedza może być podstawą do zdywersyfikowania Twojego biznesu online.
Dla kogo jest skierowany ten kurs?
W kursie powinien wziąć udział każdy, kto chce zapewnić sobie sukces w Network Marketingu, działając online w sposób skuteczny i zautomatyzowany.
Wymagania: Podstawowa wiedza na temat obsługi komputera.
Zobacz w podsumowaniu jak wygląda kurs Mistrz Facebooka – automatyzacja biznesu MLM

Dla kogo jest skierowany ten kurs?

W kursie powinien wziąć udział każdy, kto chce zapewnić sobie sukces w Network Marketingu, działając online w sposób skuteczny i zautomatyzowany.
Wymagania: Podstawowa wiedza na temat obsługi komputera.
Zobacz w podsumowaniu wyżej,  jak wygląda kurs Mistrz Facebooka – automatyzacja biznesu MLM.

Jeśli już teraz widzisz jak Twój biznes może się rozwinąć dzięki wiedzy, którą uzyskasz z kursu, to nie wahaj się, tylko kliknij w przycisk zamówienia kursu.

Podsumowanie

Od A do Z stworzysz własną machinę ściągającą klientów do Twojego biznesu przez Facebooka. Zbudujesz system, który będzie działał 365 dni/24h
– bez kodowania i we własnym tempie!

Krok po kroku

Z tym kursem od A do Z stworzysz własny system zautomatyzowanego biznesu online, a od tego dzieli Cię tylko jeden krok do większych zarobków i wolności.

Dostęp online

Dostęp do kursu otrzymasz natychmiast po zakupie. Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. W każdej chwili możesz zalogować się na konto i korzystać z kursu dowolną ilość razy.

Dostęp do aktualizacji

Wraz z zakupem kursu otrzymujesz dostęp do jego wszystkich aktualizacji. Jeżeli kurs zostanie wzbogacony o nowe lekcje, wskazówki, porady, PDFy, Ty otrzymasz je zupełnie za darmo.

Zeszyty ćwiczeń

Dzięki dołączonym materiałom, dostępnym do pobrania na komputer, w łatwy sposób powtórzysz wszystkie zadania. Na bieżąco możesz sprawdzać stan swojej wiedzy, po przez wykonywanie ćwiczeń.

Nagrania video

Oglądaj filmy instruktażowe, w których przedstawiam Ci w przejrzysty sposób każde zagadnienie i pokazuję krok po kroku wszystkie elementy. Aktywności, które Ci pokazuję, możesz od razu zastosować swoim biznesie.

Dożywotni dostęp

Kupując ten kurs zyskujesz do niego dożywotni dostęp. Możesz wracać do poszczególnych lekcji, kiedy masz czas i ochotę.

Dołącz do innych ambitnych studentów i zbuduj swój biznes szybko i stabilnie !

Niezwykle przemyślany kurs i praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz!
Jak mieć więcej czasu i lepsze efekty, budując biznes Network Marketingu, przez Facebooka.
Jak generować leadów i klientów na autopilocie w biznesie MLM. Poznaj 15 skutecznych i praktycznych narzędzi, które zapewnią Ci przewagę w biznesie, dadzą wolność i zwiększą sprzedaż. Po raz pierwszy odkryjesz sekret Mistrza Facebooka!

0
Wartość Kursu

WARTOŚĆ TEGO KURSU JEST OSZACOWANA NA PODSTAWIE KONKURENCYJNYCH KURSÓW ONLINE W PODOBNEJ TEMATYCE, KTÓRE MUSIAŁBYŚ KUPIĆ OSOBNO, BY “SKLEIĆ” W CAŁOŚĆ STRATEGIĘ DZIAŁANIA W NETWORK MARKETINGU (kupując tutaj, oszczędzasz aż 40%) !

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie otrzymujesz link na adres e-mail, do platformy, na której znajdziesz wszystkie materiały kursu oraz bonusy.  Kurs realizujesz samodzielnie i sama decydujesz o tempie, w jakim to robisz.

Wierzę w wysoką jakość moich kursów, dlatego oferuję Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji i jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami w ciągu pierwszych 30 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Każda lekcja zajmie Ci około 20–45 minut. Moim celem  jest, abyś mógł natychmiast zastosować wiedzę w praktyce! Oprócz tego otrzymujesz ćwiczenia i checklisty, by utrwalić wiedzę.

Tak, po zakupie możesz pobrać fakturę VAT (23%) na stronie sklepu. Faktura jest wystawiana automatycznie i możesz ją pobrać od razu po opłaceniu zamówienia. Otrzymasz  natychmiast na konto.

Co powiesz, na dostęp do kursu na zawsze ? Po zarejestrowaniu się, masz nieograniczony dostęp do tego kursu tak długo, jak chcesz – na wszystkich posiadanych przez Ciebie urządzeniach.

Daję Ci moją 100% gwarancję, że jeśli zastosujesz wszystkie praktyki tak jak w kursie, krok po kroku, i zastosujesz dokładnie skrypty i schematy w sposób jaki jest przedstawiony w lekcjach, możesz spodziewać się szybkich efektów w swoim biznesie. Warunek jest jeden: musisz zastosować to w praktyce !!!

Klaudia Stawiarska

Trener biznesu online & Network Marketingu

klaudia-Stawiarska.jpg
Budowanie zespołu online 80%
Budowanie innych źródeł dochodu online 90%

Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń 

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

PRZECZYTAJ  DOKŁADNY OPIS KLAUDII STAWIARSKIEJ TUTAJ

Jeśli masz jakieś pytanie, pisz na: klaudia@klaudiastawiarka.pl lub wypełnij formularz na https://klaudiastawiarska.pl/kontakt