Dołącz do mojego zespołu

Zacznij już dziś, swój biznes online! 

Oto kogo szukam

  • Ktoś, kto jest NAUCZALNY (da się poprowadzić w kierunku sukcesu)
  • Ktoś, kto ma gorące pragnienie osiągnięcia sukcesu i wolności finansowej
  • Ktoś, kto jest słowny i rzetelny
  • Ktoś, z kim jest przyjemność pracować
  • Ktoś, kto ma nastawienie “bez wymówek”
  • Ktoś, kto jest pozytywnie nastawiony do życia i ludzi
  • Ktoś, kto potrafi słuchać i być aktywnym & ambitnym partnerem w biznesie

Nareszcie znalazłaś to czego szukałaś .....
To niezależny biznes, który pomoże Ci spełnić najskrytsze marzenia...

Klaudia Stawiarska

Absolwentka Irlandzkiej uczelni Limerick Institute of Technology, Business with Event Management oraz licznych kursów z zakresu przedsiębiorczości, marketingu i sprzedaży. Posiada 6-letnie doświadczenie jako Event Manager, Przedsiębiorca i Marketingowiec. Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. Prywatnie miłośniczka rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, dobrych książek i podróży.

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu.

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń m.in. Facebook Marketing, Jak budować biznes w Social Mediach, Jak rozmawiać z klientami z zimnego rynku, oraz kursu Mistrz Grafiki, czyli jak wykorzystywać darmowe narzędzia do projektowania grafiki marketingowej.

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

Pomaga przedsiębiorczym Polakom w osiąganiu osobistych i zawodowych celów.

Opinie partnerów biznesowych

Przeczytaj co inni sądzą o współpracy ze mną

” Klaudia jesteś najlepszym liderem jakiego można mieć. Nie tylko pokazujesz nam drogę do osiągnięcia sukcesu w network marketingu, ale pokazujesz i uczysz na swoim przykładzie jak być szczęśliwym i żyć z pasją…. by ta praca nie była tylko pracą…. by była sposobem na obfite życie pod każdym względem!  Jesteś nie tylko liderem…. jesteś super koleżanką i przyjacielem dla każdego z tego teamu …Dlatego z czystym sercem mogę polecać nasz team bo jest w nim dusza i kawałek każdego z nas ! “

ANNA ŚWIEREK

Partner w Grupie K&K

” Uwielbiam ten czas spędzany w Mistrzowskim Zespole 😍 Klaudia jest tak wiele we mnie wdzięczności do Ciebie 💜 Pokazałaś nam zupełnie inną drogę 🙂 Drogę z uśmiechem DLA każdego, z wdzięcznością i wiarą w siebie 😍 Porywasz ludzi i odkrywasz ich talenty 😍 Uczysz nas biznesu i odkrywania swojego potencjału! 💜 Dziękuję❣ “

MAGDALENA ŚWISTUŃ

Partner w Grupie K&K

” Kochani JESTEŚCIE wspaniali nasza liderka Klaudia Stawiarska to najlepszy lider świata brak słów aby wyrazić wdzięczność za pomoc w naszym rozwoju DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE 💕💕💕💕💕 “

MAŁGORZATA KAPUSTA

Partner w Grupie K&K

” Klaudia dziękujemy za to, że jesteś naszym Liderem, Mentorem, Opiekunem i Przyjacielem ❤ Lepszej osoby nie mogliśmy sobie wymarzyć !!! Dziękujemy z serca, że jesteś z nami 😍”

BARBARA PATEJ

Partner w Grupie K&K

” Jestem wdzięczna za to wszystko 😍 to jest piękny czas dla nas wszystkich 🙂 💪🏻 tych którzy chcą pomagać innym 😍 Klaudia robisz dla nas bardzo dużo abyśmy mogli się rozwijać i realizować swoje cele i plany 🔝🔝🔝. Dziękuję !”

EWELINA NAPIERAJ

Partner w Grupie K&K

” Jestem wdzięczna, że Was poznałam!🤓😍 Klaudia jesteś najlepszym liderem, mentorem😘dziękujemy że jesteś z nami😍 “

MAŁGORZATA BORKOWIAK

Partner w Grupie K&K

Nie mam pojęcia, czy którykolwiek z ważnych dla mnie elementów, jest dla Ciebie równie ważny. Pamiętaj jednak, że gdy szukasz firmy / partnera do współpracy, ważne jest, aby upewnić się, że model pasuje do Ciebie i do Twojego stylu życia.

Jako doradca biznesowy, marketingowiec i przedsiębiorca od 2010 roku, jestem przekonana, że będę mogła pomóc Ci rozwinąć skrzydła w branży Network Marketingu.

W tej dokładnie branży, jestem od 2017 roku i mam już wiele sukcesów na swoim koncie (pomimo niewielkiego doświadczenia w MLM). Poznałam wiele różnych firm, produktów, planów wynagrodzeń i programów, ale szczerze mówiąc, istnieją szczególne powody, dla których wybrałam firmę, w której się znajduję i oto dlaczego:

✔ Świetne przywództwo oparte na strategiach marketingu online i offline (nieskończone możliwości rozwoju)
✔ Produkt, który można łatwo promować w Internecie i po za internetem
✔ Dźwignia i system łatwo- duplikowalny (każdy kto zaczyna ma olbrzymie szanse odnieść sukces w krótkim czasie)
✔ Stabilna firma, która przetrwała próbę czasu (bez ryzykownych start-upów), istnieje na rynku od 33 lat, notując ciągły rozwój. Nigdy nie była zadłużona i nie miała problemów finansowych.
✔ Produkt, który kupiłabym, nawet gdyby nie było planu marketingowego, wynagradzającego za promowanie
✔ Produkt o niesamowitej jakości, w niebywałej cenie (dostępny dla każdego, kto robi zakupy w zwykłym sklepie)
✔ Produkt apelujący do rynku masowego i każdy go używa na co dzień, bez względu na to czy jest w Networku czy nie. 
✔ Produkt, który poprawił mój stan zdrowia i świetnie komponuje się w mój styl życia

✔ Niepowtarzalny Plan Marketingowy, jak dla mnie najlepszy ze wszystkich możliwych i dostępnych aktualnie na rynku!

Dołącz do Mistrzowskiego Zespołu Grupy Wsparcia K&K

Jeśli szukasz czegoś NOWEGO i EKSCYTUJĄCEGO lub pragniesz zostać swoim własnym domowym przedsiębiorcą, własnym szefem, i zacząć swój WŁASNY BIZNES po raz pierwszy (lub po raz kolejny – nigdy nie jest za późno by zacząć coś nowego, lepszego..)

Zachęcam Cię do znalezienia czegoś, co Ci się najbardziej podoba, co sprawia Ci radość i przyjemność, coś co jest również Twoją PASJĄ!

Ponieważ, ja znalazłam coś, co mnie niezwykle pasjonuje, odnoszę sukcesy w mojej firmie i ciągle się rozwijam, chciałabym Ciebie również zarazić tą pasją !

Nasz zespół jest jednym z najszybciej rozwijających się zespołów w Europie !

Wspaniale, jak byśmy razem zaczęli współpracę, jednak zanim podejmiemy oboje decyzję, chciałabym się upewnić, że jest to dobre dopasowanie dla nas obu. Chcę, abyś pomyślał o tym, gdy zapoznasz się z informacjami o dołączeniu do naszego zespołu.

Nie pracuję ze wszystkimi, ponieważ poświęcam dużo czasu na szkolenia i treningi w moim zespole i muszę być sumienna z moim czasem … no i oczywiście, nie chcę też tracić swojego cennego czasu.

Oto prosty sposób, abyś zakwalifikował siebie do współpracy – zadaj sobie takie pytanie:

“Czy chciałbym sam ze sobą współpracować?”

… jeśli odpowiedź brzmi “PEWNIE, ŻE TAK” ………byłabym niezmiernie szczęśliwa i podekscytowana, by Cię jak najszybciej poznać

Zrób kolejny krok!

My chcemy pracować tylko z ludźmi, którzy są gotowi, aby ruszyć “‘tyłek” do roboty, przestać narzekać na swoją sytuację i zacząć DZIAŁAĆ KONKRETNIE, SYSTEMATYCZNIE I KONSEKWENTNIE w ich własnym biznesie i stworzyć życie, o którym zawsze marzyli!

Stworzyłam *ekskluzywną stronę internetową* zarezerwowaną dla poważnych budowniczych biznesowych, którzy rozumieją pojęcie dźwigni czasu, która jest duplikowana, aby każdy, kto chce prowadzić działalność z tą firmą, miał przewagę nad innymi przedsiębiorcami z branży Marketingu Sieciowego, nie tylko w mojej firmie , ale także w innych firmach.
Strona na której znajduję się zaprojektowany przeze mnie Kurs Akademii Rozwoju Liderów (krok po kroku instrukcja działania w Network Marketingu i pozyskiwania pierwszych klientów) oraz setki szkoleń, filmów instruktażowych i przewodników w formacie PDF, aby ułatwić każdemu nowemu partnerowi współpracę i naukę. Moi partnerzy otrzymają również dostęp do specjalnej biblioteczki multimedialnej gdzie znajdują się ebooki i audiobooki z zakresu: biznesu, rozwoju osobistego oraz branży Network Marketingu. (sprawdź stronę mojego zespołu: www.GrupaWsparciaKK.pl)

Nasz zespół to bardzo dobrze rozwijający się zepół osób, które pragną sukcesu i aktywnie działają online. Kierujemy się niepohamowaną PASJĄ, aby zmaterializować nasze marzenia o osobistej wolności i bogactwie finansowym oraz z pragnieniem, aby pomóc tym, których spotykamy na swojej drodze, w osiągnięciu ich celów.

Jeśli jesteś gotowy do pracy z nami … i masz pragnienie sukcesu … i potrafisz docenić wartość pracy z zespołem, który jest niezwykle związany z tą branżą, chcesz ustawić się, aby czerpać korzyści finansowe z pracy z nami, w celu zabezpieczenia tego, co WIEM, że chcesz najbardziej, czyli Twojej Wolności Czasu i osobistego stylu życia …

A i JESZCZE JEDNO …. Lubimy dobrze bawić się w tym biznesie, i mieć dużo radości, przyjemności i satysfakcji z tego co robimy…. ponieważ życie jest za krótkie, aby brać wszystko “zbyt” poważnie….. Jest to najlepsza, najprzyjemniejsza, najzabawniejsza, najbardziej rozwojowa branża w tych czasach, więc korzystamy na MAXA ze wszystkich możliwości, jakie nam daje!

Więc, jak ? …. dołączasz ? czy wciąż się zastanawiasz czy to wszystko na serio ?

Pozwól pomóc sobie, osiągnąć cele o których marzysz w swoim życiu...Zostań niezależnym Partnerem biznesowym w moim zespole Grupy Wsparcia K&K, której jestem założycielem i Liderem.