Dołącz do mojego zespołu

Network Marketingu

ja3
PRACUJ ZE MNĄ

# 1  cieszę się, że trafiłeś na tę stronę i chcesz bliżej ze mną współpracować.

Jeśli znalazłeś się tutaj, na tej szczególnej stronie i chcesz współpracować ze mną w mojej firmie marketingu sieciowego,  chcesz zostać niezależnym przedsiębiorcą, zacząć kompletnie nowy rozdział w życiu i drogę do spełnienia swoich marzeń, to znajdujesz się we właściwym miejscu i o właściwej porze.

Kim jestem i jak mogę Ci pomóc

okladka przewodnik
Nie mam pojęcia, czy którykolwiek z ważnych dla mnie elementów, jest dla Ciebie równie ważny. Pamiętaj jednak, że gdy szukasz firmy / partnera do współpracy, ważne jest, aby upewnić się, że model pasuje do Ciebie i do Twojego stylu życia
PRACUJ ZE MNĄ

Jako doradca biznesowy, marketingowiec i przedsiębiorca od 2010 roku, jestem przekonana, że będę mogła pomóc Ci rozwinąć skrzydła w branży Network Marketingu.

W tej dokładnie branży, jestem od 2017 roku i mam już wiele sukcesów na swoim koncie (pomimo niewielkiego doświadczenia w MLM). Poznałam wiele różnych firm, produktów, planów wynagrodzeń i programów, ale szczerze mówiąc, istnieją szczególne powody, dla których wybrałem firmę, w której się znajduję i oto dlaczego:

 

✔ Świetne przywództwo oparte na strategiach marketingu online i offline (nieskończone możliwości rozwoju)
✔ Produkt, który można łatwo promować w Internecie i po za internetem
✔ Dźwignia i system łatwo- duplikowalny (każdy kto zaczyna ma olbrzymie szanse odnieść sukces w krótkim czasie)
✔ Stabilna firma, która przetrwała próbę czasu (bez ryzykownych start-upów), istnieje na rynku od 33 lat, notując ciągły rozwój. Nigdy nie była zadłużona i nie miała problemów finansowych.
✔ Produkt, który kupiłabym, nawet gdyby nie było planu marketingowego, wynagradzającego za promowanie
✔ Produkt o niesamowitej jakości, w niebywałej cenie (dostępny dla każdego, kto robi zakupy w zwykłym sklepie)
✔ Produkt apelujący do rynku masowego i każdy go używa na co dzień, bez względu na to czy jest w Networku czy nie.
✔ Produkt, który poprawił mój stan zdrowia i świetnie komponuje się w mój styl życia

✔ Niepowtarzalny Plan Marketingowy, jak dla mnie najlepszy ze wszystkich możliwych i dostępnych aktualnie na rynku!

 

Jeśli szukasz czegoś NOWEGO i EKSCYTUJĄCEGO lub pragniesz zostać swoim własnym domowym przedsiębiorcą, własnym szefem, i zacząć swój WŁASNY BIZNES po raz pierwszy (lub po raz kolejny – nigdy nie jest za późno by zacząć coś nowego, lepszego..) 

Zachęcam Cię do znalezienia czegoś, co Ci się najbardziej podoba, co sprawia Ci radość i przyjemność, coś co jest również Twoją PASJĄ!

Ponieważ, ja znalazłam coś, co mnie niezwykle pasjonuje, odnoszę sukcesy w mojej firmie i ciągle się rozwijam, chciałabym Ciebie również zarazić tą pasją !

Nasz zespół jest jednym z najszybciej rozwijających  się zespołów w Europie !

Wspaniale, jak byśmy razem zaczęli współpracę, jednak zanim podejmiemy oboje decyzję, chciałabym się upewnić, że jest to dobre dopasowanie dla nas obu. Chcę, abyś pomyślał o tym, gdy zapoznasz się z informacjami o dołączeniu do naszego zespołu.

Nie pracuję ze wszystkimi, ponieważ poświęcam dużo czasu na szkolenia i treningi w moim zespole i muszę być sumienna z moim czasem … no i oczywiście, nie chcę też tracić  swojego cennego czasu.

Oto prosty sposób, abyś zakwalifikował siebie do współpracy – zadaj sobie takie pytanie: 

“Czy chciałbym sam ze sobą współpracować?”

… jeśli odpowiedź brzmi “PEWNIE, ŻE TAK”

wtedy byłabym niezmiernie szczęśliwa i podekscytowana, by Cię jak najszybciej poznać !


Oto kogo szukam:

  • Ktoś, kto jest NAUCZALNY (da się poprowadzić w kierunku sukcesu)
  • Ktoś, kto ma gorące pragnienie osiągnięcia sukcesu i wolności finansowej
  • Ktoś, kto jest słowny i rzetelny
  • Ktoś, z kim jest przyjemność pracować
  • Ktoś, kto ma nastawienie “bez wymówek”
  • Ktoś, kto jest pozytywnie nastawiony do życia
  • Ktoś, kto szuka rozwiązań, a nie wiecznych problemów
  • Ktoś, kto potrafi słuchać i być aktywnym działaczem

Stworzyłam *ekskluzywną stronę internetową* zarezerwowaną dla poważnych budowniczych biznesowych, którzy rozumieją pojęcie dźwigni czasu, która jest duplikowana, aby każdy, kto chce prowadzić działalność z tą firmą, miał przewagę nad innymi przedsiębiorcami z branży Marketingu Sieciowego, nie tylko w mojej firmie , ale także w innych firmach.
Strona na której znajduję się zaprojektowany przeze mnie Kurs Akademii Rozwoju Liderów (krok po kroku instrukcja działania w Network Marketingu i pozyskiwania pierwszych klientów) oraz setki szkoleń, filmów instruktażowych i przewodników w formacie PDF, aby ułatwić każdemu nowemu partnerowi współpracę i naukę. Moi partnerzy otrzymają również dostęp do specjalnej biblioteczki multimedialnej gdzie znajdują się ebooki i audiobooki z zakresu: biznesu, rozwoju osobistego oraz branży Network Marketingu. (sprawdź stronę mojego zespołu: www.GrupaWsparciaKK.pl)

Nasz zespół to bardzo dobrze rozwijający się zepół osób, które pragną sukcesu i aktywnie działają online. Kierujemy się niepohamowaną PASJĄ, aby zmaterializować nasze marzenia o osobistej wolności i bogactwie finansowym oraz z pragnieniem, aby pomóc tym, których spotykamy na swojej drodze, w osiągnięciu ich celów.

Jeśli jesteś gotowy do pracy z nami … i masz pragnienie sukcesu … i potrafisz docenić wartość pracy z zespołem, który jest niezwykle związany z tą branżą, chcesz ustawić się, aby czerpać korzyści finansowe z pracy z nami, w celu zabezpieczenia tego, co WIEM, że chcesz najbardziej, czyli Twojej Wolności Czasu i osobistego stylu życia …

 

PRACUJ ZE MNĄ

Zrób kolejny krok! 

My chcemy pracować tylko z ludźmi, którzy są gotowi, aby ruszyć “‘tyłek” do roboty, przestać narzekać na swoją sytuację i zacząć DZIAŁAĆ KONKRETNIE, SYSTEMATYCZNIE I KONSEKWENTNIE w ich własnym biznesie i stworzyć życie, o którym zawsze marzyli!

A I JESZCZE JEDNO …. Lubimy dobrze bawić się w tym biznesie, i mieć dużo radości i przyjemności z tego co robimy…. ponieważ życie jest za krótkie, aby brać wszystko “zbyt” poważnie….. Jest to najlepsza, najprzyjemniejsza, najzabawniejsza, najbardziej rozwojowa branża w tych czasach, więc korzystamy na MAXA z wszystkich możliwości, jakie nam daje!

Więc, jak ? …. dołączasz ? czy wciąż się zastanawiasz czy to wszystko na serio ?

PRACUJ ZE MNĄ

Wypełnij Ankietę o Współpracy

Dziękuję !

Klaudia Stawiarska

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER, ŻEBY BYĆ NA BIEŻĄCO 

Klaudia Stawiarska

Klaudia Stawiarska

Absolwentka Irlandzkiej uczelni Limerick Institute of Technology, Business with Event Management oraz licznych kursów z zakresu przedsiębiorczości, marketingu i sprzedaży. Posiada 6-letnie doświadczenie jako Event Manager, Przedsiębiorca i Marketingowiec. Od początku 2017 roku pracuje w branży Network Marketingu i jest Liderem zespołu. Prywatnie miłośniczka rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, dobrych książek i podróży. 

Trener, który uczy z ogromnym entuzjazmem i energią, byś i Ty mógł skorzystać z efektów, jakie płyną z zastosowania metod biznesu online. Krok po kroku, bez wymówek, prosto do sukcesu. 

Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka wielu e-booków, kursów online i szkoleń m.in. Facebook Marketing, Jak budować biznes w Social Mediach, Jak rozmawiać z klientami z zimnego rynku, oraz kursu Mistrz Grafiki, czyli jak wykorzystywać darmowe narzędzia do projektowania grafiki marketingowej.

Szkoli networkerów, którzy chcą poprawić wyniki budowania zespołu w Network Marketingu, komunikację z klientem i podnieść produktywność.

Pomaga przedsiębiorczym Polakom w osiąganiu osobistych i zawodowych celów.

Więcej o mnie przeczytasz tutaj.